Eng    Rus

Ласкаво просимо до сайту Міжнародного інституту соціоніки!

Соціоніка — це наука і технологія, яка дає змогу прогнозувати поведінку і стиль діяльності людини, колективу і суспільства загалом, визначати сумісність людей в сем'ї і бізнесі та формувати колективи однодумців.

Міжнародній інститут соціоніки (МІС) є лідуючою та найбільш авторитетною науковою і консультаційною організацією в галузі соціоніки, не тільки на теренах СНД, але і в світі.

З 1991 р. МІС веде експертно-консультаційні роботи в області менеджменту і створення ефективних управлінських і виробничих команд в Росії, в Україні і в інших країнах. За цей час послугами МІС скористалися понад 100 підприємств, організацій, банків, комерційних фірм України і Росії, включаючи 30 підприємств РАО "Газпром", ряд російських і українських банків, страхових компаній, мерій, торгівельних і виробничих організацій.

З 2001 р. МІС проводить семінари-тренінги для керівників і менеджерів всіх рівнів з побудови ефективно працюючих колективів і грамотного підбору співробітників.

Крім того, співробітники Міжнародного інституту соціоніки дають індивідуальні та сімейні консультації приватним осібам. Теми консультацій: питання поліпшення взаєморозуміння і гармонізації стосунків в сім'ї між подружжям, між батьками і дітьми, самопізнання і самоудосконалення, профорієнтації та інші.

Міжнародній інститут соціоніки видає ряд науково-практичних журналів з соціоніки, менеджменту, психології та ін.

З 1991 р. МІС щороку організує і проводить міжнародні конференції з соціоніки, менеджменту і психології особистості.

Контакти

Адреса: Міжнародній інститут соціоніки,
вул. Мельникова, 12, м.Київ-50, 04050, Україна
Для листів: Міжнародній інститут соціоніки,
а/я 23, м.Київ-206, 02206, Україна
тел: (+38098) 155-45-44
(+38044) 558-09-35
e-mail: 123@socionic.info

Підрозділи Міжнародного інституту соціоніки

Семінари і тренінги з соціоніки: розклад, анонси, програми тренінгів і навчальних курсів з соціонікиВидавничий центр МІС: повна інформація про журнали, що видаються Міжнародним інститутом соціонікиІндивідуальні психолого-соціонічні консультації: визначити тип, обрати сферу діяльності, дізнатися про відносиниСоціонічна бібліотека: відкритий доступ до текстів з соціоніки та спорідненим темамЦентр менеджменту та консалтингу
«Соціонічні основи сумісності в колективі»Центр фізичних і космічних дослідженьКнижковий магазин: журнали, книги і статті з соціоніки, психології, менеджменту