Соціоніка — це наука і технологія, що дозволяє прогнозувати поведінку і стиль діяльності людини, колективу і суспільства в цілому, визначати сумісність людей в сім'ї і бізнесі і формувати колективи однодумців.

Міжнародний інститут соціоніки (МІС)

Міжнародній інститут соціоніки (МІС) є лідуючою та найбільш авторитетною науковою і консультаційною організацією в галузі соціоніки, не тільки на теренах СНД, але і в світі.

З 1991 р. МІС веде експертно-консультаційні роботи в області менеджменту і створення ефективних управлінських і виробничих команд в Україні і в інших країнах. За цей час послугами МІС скористалися понад 150 підприємств, організацій, банків, комерційних фірм, страхових компаній, мерій, торгівельних і виробничих організацій.

Контакти:

Міжнародній інститут соціоніки
вул. Юрія Іллєнка, 12
Київ, Україна, 04050
phone: (+38098) 155-45-44
mail: 123@socionic.info

Приватним особам

Ви можете вивчити соціоніку на тренінгах Міжнародного інституту соціоніки і застосовувати її у своєму житті і на роботі. До вашої уваги - навчальні програми різних рівнів.

Співробітники Міжнародного інституту соціоніки проводять індивідуальні та сімейні консультації. Соціоніка допомагає людям краще зрозуміти один одного, вирішити проблеми у відносинах, поліпшити взаєморозуміння.

Організаціям

МІС проводить експертно-консультаційні роботи в області менеджменту і створення ефективних управлінських та виробничих команд.

Соціоніка - це також нові методи роботи з персоналом, підбору кадрів і створення колективів. Овлодіти цими методами можна на семінарах-тренінгах для керівників і менеджерів всіх рівнів.


Записатися на консультацію або на навчальний курс з соціоніки або замовити кадровий аудит свого колективу ви можете прямо зараз.


Відкриття структури особистості і законів сумісності

Соціоніка вивчає закони обміну інформацією в психіці людини і в людському суспільстві і дає можливість

  • описувати характер мислення і поведінки людей, колективів або суспільства в цілому;
  • прогнозувати відносини між людьми в родині, виробничому колективі, управлінській команді і навіть в космічному екіпажі;
  • аналізувати соціально-політичні процеси, що відбуваються в суспільстві.

Сьогодні соціоніка викладається в 200 університетах, із застосуванням методів соціоніки захищено більше ніж 900 дисертацій.

Детальніше:

Застосування соціоніки   |  Соціоніка для всіх


Підрозділи Міжнародного інституту соціоніки

Відео-курси з соціоніки

Дистанційні курси з соціоніки

Вивчайте соціоніку в своєму темпі. Відео-курси з вправами та прикладами, супровід та підтримка викладачів. По завершенні - сертифікат Міжнародного інституту соціоніки.

Тренинги по соционике

Семінари і тренінги з соціоніки

Почніть вивчати соціоніку або удосконалюйте свої знання і навички. Розклад, анонси, програми тренінгів та навчальних курсів з соціоніки.

Кадровый аудит

Оцінка сумісності в колективі

Центр менеджменту та консалтингу «Соціонічні основи сумісності в колективі» проводить кадровий аудит.

Індивідуальні консультації

Наші експерти допоможуть вам розібратися в сильних сторонах свого типу (або типу дитини), вибрати сферу діяльності, дізнатися про відносини.

Книги и журналы по соционике

Книгарня

Тут можна придбати електронні версії журналів з соціоніки, психології та менеджменту, а також книги і статті.

Журналы Международного института соционики

Видавничий центр МІС

Повна інформація про журналах, що видаються Міжнародним інститутом соціоніки.

Соционическая библиотека

Соціонічна бібліотека

Відкритий доступ до текстів з соціоніки та суміжних тем.

Центр фізичних і космічних досліджень

співпрацює з низкою вузів, наукових центрів і обсерваторій. Співробітники Центру беруть участь в міжнародних і національних конференціях з астрономії, астрофізики, космології, теоретичної фізики, біофізики та ін.

Вчена Рада

Міжнародна Вчена Рада з соціоніки і суміжних дисциплін - центр сертифікації фахівців в галузі соціоніки.